Witamy w piątkowe popołudnie i zapraszamy na krótkie podsumowanie wydarzeń z obecnego tygodnia ❗

▪️ SILESIA UCZY I BAWI
Z okazji przedwczorajszego Dnia Dziecka jako klub zorganizowaliśmy aż 4 pokazy dla dzieci i młodzieży z pobliskich szkół i przedszkoli. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za super zabawę i zapraszamy również za rok 💙

▪️ ROZWIJAMY SIĘ DLA WAS
Ruszyła strona kibicowska Silesii utworzona przez jednego z Was, naszych kibiców. Zapraszamy serdecznie do dołączenia do naszego fan clubu i dziękujemy za zaangażowanie 🎖️💙
https://www.facebook.com/kibicesilesiarybnik/

▪️ URYWAMY PUNKTY LIDEROWI
W naszym podsumowaniu nie mogło rzecz jasna zabraknąć informacji o naszym ostatnim spotkaniu ze Stalą Kutno. Nasza drużyna została pierwszą ekipą w obecnych rozgrywkach, która zdołała urwać punkty Mistrzom Polski dzięki czemu nadal utrzymujemy bardzo dobrą – trzecią pozycję w tabeli Baseballowej Ekstraligi ❤️
Niestety, tym razem konkurs na typowanie wyników pozostaje nierozstrzygnięty. Do kolejnej zabawy zapraszamy przy okazji kolejnego domowego spotkania naszej drużyny.

▪️ ZNAMY TERMIN IMPJ
W dniach 16-18 czerwca nasza drużyna wystąpi w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18. Naszymi rywalami będą Rawa Katowice – Baseball & Softball , Centaury Warszawa , Barons Wrocław oraz Gepardy Żory . Już nie możemy się doczekać tych emocji i rzecz jasna, liczymy na świetne występy naszych zawodników.

Na koniec przypomniany o tym, że nadal trwa nabór do drużyn młodzieżowych Silesii Rybnik. Więcej informacji: https://silesiarybnik.pl/nabor-2022/