Witamy Was w nowym formacie na naszym fanpage’u, w którym w każdy piątek będziemy podsumowywać co wydarzyło się w ciągu ostatniego tygodnia.

▪️ SILESIA II RÓWNIE MOCNA
W poprzedni weekend nie tylko nasz pierwszy zespół wygrał oba swoje mecze. Nasza druga drużyna okazała się najlepsza w kolejnym turnieju BLB Challenger wygrywając 12-4 z Barons Wrocław II i 11-7 z Górnikiem Boguszowice.
BRAWA DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW ❗❗

▪️ SILESIA NA KADRZE
W Stuttgarcie swoje spotkania rozgrywała za to reprezentacja Polski u18. Wystąpiło w niej trzech naszych zawodników: Jakub Szymura, Franciszek Dudek oraz Konrad Niekłań. Niestety, Biało-Czerwoni przegrali swoje mecze, jednak cieszymy się, że nasi zawodnicy zebrali mnóstwo cennego doświadczenia.

▪️ SUKCESY NIE TYLKO W BASEBALLU
Kolejny raz możemy być dumni nie tylko z tego jak prezentują się nasi obecni zawodnicy, ale także nasi byli podopieczni, którzy nie zawsze prezentują jedynie swoje baseballowe umiejętności. Znowu na pochwałę zasługuje zawodnik Jastrzębski Węgiel Rafał Szymura , który został wybrany MVP finałowego meczu siatkarskiej Plus Ligi

▪️ SILESIA POMAGA
W ostatni weekend czwórka naszych graczy zaproszona została do udziału w Olimpiadzie Specjalnej, na której ich zadaniem było rozdanie medali najlepszym zawodnikom turnieju. Więcej o tym wydarzeniu znajdziecie na profilu naszego zawodnika – Kodai’a Hamabaty 🇯🇵💙
Bardzo udany był to tydzień dla naszego zespołu. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się taka forma podsumowań.